آقای روحانی ما رئیس جمهور مدافع مردم نداریم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اصغر عنابستانی  در نشست علنی امروز (یکشنبه، 30 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی ضمن گرامیداشت روز پرستار و پاسداشت خدمات مدافعان سلامت، خطاب به وزیر بهداشت عنوان کرد: تغییر وضعیت پرستاران باید هرچه سریع تر اجرایی شود و تعرفه گذاری جدید برای آن ها مدت هاست که ابلاغ شده ولی این مسئله هم اجرایی نمی شود. آیا جریان کرونا باعث نشد که توجه بیشتری به پرستاران صورت گیرد.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور، عنوان کرد: رئیس جمهور اخیرا بیان کرده است که وزیر مدافع مصرف کننده و مردم در کابینه وجود ندارد، من به ایشان عرض می کنم ما رئیس جمهور مدافع مردم نداریم. اگر رئیس جمهور مدافع مردم بود همه کابینه مدافع حقوق مردم می شدند.

وی تصریح کرد: آقای رئیس جمهور آنچه امروز به عنوان طرح کمک معیشتی اجرایی می شود منطبق با مصوبه مجلس نیست چرا که گروه هدف و مخاطب مصوبه مجلس کاملا مشخص بوده و منابع مالی آن نیز معلوم است. هیچ کس نمی تواند توافق دیگری در این رابطه اجرایی کند بنابراین بر این مسئله تاکید داریم که مصوبه مجلس باید کامل اجرایی شود تا همگان از آن بهره مند شوند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خطاب به وزیر ارتباطات، گفت: آقای وزیر وضعیت شبکه اینترنت افتضاح است، واگذاری امور به بخش خصوصی نافی مسئولیت شما در وزارت ارتباطات نیست.

کانال رسمی دکتر علی اصغر عنابستانی در تلگرام

کانال رسمی دکتر علی اصغر عنابستانی در ایتا

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*