آمادگی بانک صادرات برای تامین مالی ارزی و ریالی نیروگاه 546 مگاواتی سبزوار

نمایندگان سبزوار در مجلس شورای اسلامی به همراه نمایندگان شرکت افق توسعه ی انرژی با مدیر عامل مپنا و معاونین ایشان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که با هدف رفع مشکلات پروژه نیروگاه ۵۴۶ مگاواتی سیکل ترکیبی سبزوار برگزار شد، ابتدا نماینده شرکت افق توسعه مشکلات خود را برای تسریع در تکمیل این پروژه بیان کرد.

دکتر علی اصغر عنابستانی نماینده مردم غرب خراسان نیز در این دیدار بر لزوم تکمیل این پروژه برای جلوگیری از خاموشی های احتمالی در تابستان آینده تاکید کرد و با اشاره به آمادگی بانک صادرات برای تامین مالی ارزی و ریالی پروژه در جلسه هفته گذشته، بر تسریع در ساخت نیروگاه تاکید کرد.

ایشان برگزاری جلسه با حضور همه ی دست اندرکاران دخیل در اجرای این پروژه را راهگشا دانسته و افزود: برای حل مشکلات ارزی و ریالی پروژه جلسه ای با حضور مدیر عامل مپنا و نمایندگان سبزوار در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل بانک صادرات و نماینده شرکت افق توسعه و نماینده ی بانک مرکزی تشکیل شود.

در پایان مهندس علی آبادی مدیر عامل مپنا نیز مشکل پروژه نیروگاه سبزوار را مسائل مالی دانست و افزود: حل مشکلات این پروژه متضمن پیگیری و مساعدت نمایندگان سبزوار می باشد.

 

کانال رسمی دکتر علی اصغر عنابستانی در تلگرام

کانال رسمی دکتر علی اصغر عنابستانی در ایتا

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*