آیت‌الله مصباح از تاثیرگذارترین چهره‌های انقلاب بود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی اصعر عنابستانی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی درگفت وگو با صبح توس؛ با بیان اینکه رحلت ایت الله مصباح فقدان بزرگی برای انقلاب است اظهارداشت: آیت الله مصباح یزدی از موثرترین شخصیت های نظام در کنار امام (ره) و مقام معظم رهبری بود که  در سمتهای مختلف به نظام اسلامی خدمت کردند.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره خبر ارتحال عالم ربانی و فقید مرحوم آیت الله مصباح یزدی تصریح کرد: خدماتی که این شخصیت وارسته به انقلاب واسلام هیچ گاه فراموش نخواهد شد همچنان که نقش وی در ایجاد بصیرت وحمایت ایشان از مقام معطم رهبری بی بدیل بود.

وی همچنین به نقش علمی آیت‌الله مصباح اشاره کرد وافزود : این عالم وارسته  سالهای متمادی به تربیت شاگردانی برای اسلام وانقلاب پرداخت که سالها می توانند دخایری برای کشور باشند.
عنابستانی به فعالیت‌های این مجاهد در دوران ستمشاهی اشاره کرد وعنوان کرد: وی از مبارزان نهضت در دوران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی بودند و بعد از انقلاب نیز از موثرترین شخصیتهای نظام در کنار امام (ره) و مقام معظم رهبری در سمتهای مختلف به نظام اسلامی خدمت کردند.

عنابستانی ادامه داد :رحلت این یار دیرین امام (ره) و مقام معظم رهبری را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و رهبرمعظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و بازماندگان آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن فقید سعید غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل آرزومندم.

 

 

 

کانال رسمی دکتر علی اصغر عنابستانی در تلگرام

کانال رسمی دکتر علی اصغر عنابستانی در ایتا

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*