امکانات و تجهیزات «شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار» ارتقا می‌یابد

دکتر علی ‌اصغر عنابستانی و دکتر محبی نمایندگان دیارسربداران در مجلس شورای اسلامی با مهندس صادق آبادی مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران دیدار و گفت‌و‌گو کردند و طی برگزاری نشستی عملکرد و امکانات شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار مورد بررسی قرار گرفت.

نمایندگان مردم شهرستانهای سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در این دیدار امکانات و تجهیزات شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار با وجود تحت پوشش قراردادن ۶ شهرستان در استان خراسان رضوی را ناکافی و محدود ارزیابی کردند.

دکتر عنابستانی نماینده مردم شهرستانهای غرب خراسان‌ در مجلس شورای اسلامی خواستار افزایش امکانات و تجهیزات شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار به منظور ارتقای خدمات‌رسانی به مردم شد و گفت: با توجه به اینکه این شرکت به بخش عظیمی از استان خراسان رضوی خدمات‌رسانی می‌کند، افزایش امکانات این شرکت در شهرستان سبزوار ضروری است.

همچنین نمایندگان دیارسربداران در مجلس شورای اسلامی در ادامه نشست درخواست تأمین اعتبار مورد نیاز به منظور بازسازی ساختمان اداری شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار، ارتقای ایمنی در انبار ذخیره نفت و تخصیص اعتبار برای ساخت پارکینگ نفتکش را از مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران ارائه کردند.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران در پایان نشست نیز قول رسیدگی به درخواست نمایندگان دیار سربداران به منظور ارتقای خدمات‌ رسانی به شهرستانهای زیر پوشش شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار را داد.

گفتنی است، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار یکی از ۳۷ منطقه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران است که تامین فرآورده‌های نفتی در شهرستان‌های سبزوار، بردسکن، خوشاب، داورزن، جوین، جغتای در غرب خراسان رضوی را بر عهده دارد.

 

 

 

 

 

 

 

کانال رسمی دکتر علی اصغر عنابستانی در تلگرام

کانال رسمی دکتر علی اصغر عنابستانی در ایتا

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*