اوراق مشارکت شهرداری سبزوار تعیین تکلیف می شود

مدیر ارتباطات شهرداری سبزوار گفت: اوراق مشارکت سال ۹۳ شهرداری سبزوار در حال تعیین تکلیف نهایی است.

محمد اختریان افزود: این اوراق مشارکت در سال ۹۳ به مبلغ ۷۰ میلیارد تومان جهت بهسازی و نوسازی بافت امیریه اخذ شده بود که در دو سال اخیر پیگیری‌های متعددی جهت تسویه حساب آن انجام گرفت.

وی ادامه داد: آقایان عنابستانی و محبی نمایندگان مردم غرب خراسان در مجلس، کوشکی شهردار سبزوار و محمدی عضو شورای اسلامی شهر در جلسه ای با مدیر عامل بانک شهر، به ارائه راهکارهای متعدد جهت تسویه حساب اصل و سود به مبلغ ۱۳۴ میلیارد تومان پرداختند که در نهایت راهکار نهایی مورد موافقت حاضرین در جلسه قرار گرفت.

مدیر ارتباطات شهرداری سبزوار اظهار داشت: با توافق صورت گرفته ضمن تسویه حساب مبلغ پروژه بلوک ۵ امیریه، این طرح پیشگام شهری طبق برنامه تکمیل خواهد شد.

اختریان با یادآوری اینکه طرح امیریه دارای ۵ فاز است، تصریح کرد: فاز دوم این طرح بلوک ۵ است که دارای ۸ هزار متر مربع عرصه و ۳۲ هزار متر اعیان می باشد.

وی خاطرنشان‌ کرد: تاکید شهردار سبزوار در این طرح، احیای یک فضای الگوی شهری از لحاظ بافت ساخت و ساز و معمار سنتی در سبزوار است تا بتوان گام های موثرتری برای توسعه و عمران شهری این کهن شهر برداشت.

اختریان عنوان داشت: از تلاش و همدلی اعضای شورای اسلامی شهر و پیگیری موثر نمایندگان مردم شریف دیار سبزوار در مجلس شورای اسلامی بابت برگزاری این جلسه و اخذ تصمیمات مناسب برای شتاب سازندگی سبزوار قدردانی می کنیم.

 

کانال رسمی دکتر علی اصغر عنابستانی در تلگرام

کانال رسمی دکتر علی اصغر عنابستانی در ایتا

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*