بحث وحدت را مسئله راهبردی و ضروری نمی‌بینم

به گزارش صدای ایران، علی اصغر عنابستانی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در برنامه هزار در چهار صدای ایران، اظهار داشت:بستگی دارد به اینکه شرایط کشور در حوزه سیاسی به کجا کشیده شده باشد، من این بحث وحدت را یک مسئله راهبردی و ضروری نمی‌بینم.
وی افزود: مثلاً ما می‌خواهیم وحدت کنیم در مقابل متحد قوی وحدت کنیم به این شکل خوب است، اما براساس یک سری چهارچوب‌ها وحدت کنیم، اما اگر طرف مقابل ما قوی نیست، چرا باید وحدت کنیم؟ در این حالت باید رقابت کنیم.
نماینده مردم سبزوار در مجلس یازدهم گفت: در جریان اصولگرایان کشور هم افکار متفاوتی وجود دارد و خیلی خوب است که باهم رقابت کنند، قبلاً هم سابقه داشته و با همدیگر رقابت هم کرده‌اند و هیچ مشکلی هم نبوده است، ما باید ببینیم جریان و مسیر حرکت کشور به کجا می‌رود؟ چه کسانی کاندید هستند؟ چه کسانی کاندید نیستند؟
عنابستانی افزود: این استراتژی وحدت برای یک موقعیت خاص است، اما من معتقد هستم که هم کاندیدای جریان اصولگرا هم کاندیدای جریان اصلاح‌طلب در دوره‌های آینده کاندیدای قوی خواهند بود.
استاندار سابق چهار محال و بختیاری گفت: هرچند که جریان اصلاح طلب با توجه به حمایتی که از آقای روحانی کرده و دولت آقای روحانی به شدت ضعیف عمل کرده که به نظر بنده به طور کامل پایگاه اجتماعی خود را از دست داده، ولی یکی از هنر‌هایی که جریان اصلاح‌طلب به خوبی دارد و می‌تواند با استفاده از رسانه‌ها انجامش دهد و قبلاً هم انجام داده این است که در بازی رسانه‌ای با سرعت، میدان را عوض می‌کند و می‌تواند واقعیت‌ها را جور دیگری جلوه دهد.
وی در آخر افزود: من امیدوارم که خود مردم با مشاهده وضع فعلی حتما درس بگیرند و همانطور که مقام معظم رهبری گفتند به یک دولت جوان و انقلابی رای بدهند و از آقای احمدی نژاد هم خبری ندارم.
ویدئو گفتگوی صدای ایران با علی اصغر عنابستانی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در برنامه ۱۰۰۰ در ۴ را از طریق لینک زیر مشاهده کنید
 پرسش و پاسخ در برنامه هزار درچهار با حضور دکتر علی اصغر عنابستانی

 

 

کانال رسمی دکتر علی اصغر عنابستانی در تلگرام

کانال رسمی دکتر علی اصغر عنابستانی در ایتا

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*