بسیاری از مشکلات مردم در دهگردشی ها مطرح می شود/ شبکه آبرسانی راه چمن بازسازی می شود

علی اصغر عنابستانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به بازدیدها و دیدارها در حوزه انتخابیه سبزوار گفت: در هفته ای که گذشت با مدیرعامل اتحادیه دامداران خراسان رضوی دیدار و گفت و گویی انجام شد.

سخنگوی فراکسیون مقابله با آسیب های اجتماعی ادامه داد: در ابتدای این دیدار “مهدوی” مدیرعامل اتحادیه دامداران ضمن ارائه گزارشی از وضعیت دامداران و کشاورزان و مشکلات این حوزه به ارائه پیشنهاداتی برای رفع این مشکلات پرداخت.

عنابستانی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات در دهگردشی ها و حضور در روستاها توسط مردم بیان شده و متاسفانه همین مشکلات باعث کاهش تولیدات دامی و کشاورزی شده است، تاکید کرد: با توجه برنامه ریزی های انجام شده از ابتدای شروع کار مجلس یازدهم و پیگیری های صورت گرفته توسط نمایندگان، شاهد رفع موانع تولید در حوزه دام و کشاورزی خواهیم بود.

وی با اشاره به دیدار با مسئولین حوزه صنعت و معدن استان خراسان، از جلسه ای باکانون کارشناسان رسمی دادگستری استان خراسان رضوی سخن گفت و ادامه داد: دراین جلسه که در محل کانون کارشناسان رسمی دادگستری برگزار شد،درباره مشکلات بحث و تبادل نظر شد.

عنابستانی با اشاره به جلسه مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی با مسئولین حوزه صنعت و معدن استان جهت بررسی مشکلات و موانع تولید، افزود: در این جلسه که به همراه  بهروز محبی برگزار شد، نمایندگان استان با ابراز تاسف از وضعیت کنونی صنعت و وجود برخی قوانین دست و پاگیر این حوزه ،ضمن درخواست از مسئولین حوزه صنعت جهت شناسایی این قوانین، آمادگی خود را برای انجام اصلاحات جدی در حوزه اقتصاد و تولید اعلام کردند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شبکه آبرسانی راه چمن بازسازی می شود؛ادامه داد: باتوجه به تلاش های صورت گرفته توسط نمایندگان غرب خراسان جهت تکمیل شبکه آبرسانی روستای راه چمن در دیدار با اهالی محترم روستا ، این موضوع پیگیری شد.

عنابستانی با اشاره به دهگردشی ها به همراه بهروز محبی دیگر نماینده حوزه انتخابیه سبزوار ، مطرح کرد: از شهر نوده انقلاب شهرستان خوشاب بازدید شد و  گازرسانی به خانه های زیر جاده،استقرار ادارات خدمات رسانی، ارتقاء مرکز جامع سلامت،تعیین تکلیف ناحیه صنعتی،ارتقاء سرعت اینترنت،پیگیری اردوگاه دانش آموزی که ۷ هکتار زمین برای آن اهداء شده است،ازجمله مشکلات مطرح شده در این بازدید بود.

وی ادامه داد:در دومین روز از دهگردشی به همراه بهروز محبی از روستای چرو بازدید شد و حادثه خیز بودن تقاطع نقاب_شم آباد _چرو_ سبزوار،عدم آنتن دهی خطوط تلفن همراه،عدم پوشش اینترنت، احداث سالن ورزشی و بازنگری طرح هادی روستایی از جمله موضوعات مطرح شده در بازدید از چرو  بود.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس یازدهم افزود: در بازدید از روستای اناوی شهرستان جغتای به همراه بهروز محبی، مشکلات تسریع در ساخت مجموعه ورزشی،کمبود نفت و گازوئیل،عدم وجود تلفن ثابت،کمبود کود شیمیایی،کمبود سهمیه آرد از مسائل مطرح شده در این روستا است.

 

 

 

کانال رسمی دکتر علی اصغر عنابستانی در تلگرام

کانال رسمی دکتر علی اصغر عنابستانی در ایتا

 

 

 

کانال رسمی دکتر علی اصغر عنابستانی در تلگرام

کانال رسمی دکتر علی اصغر عنابستانی در ایتا

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*