تاکید دکتر علی اصغر عنابستانی بر ایجاد فضای انتخاباتی پرشور و انتخاب افراد اصلح از سوی مردم

رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی خراسان رضوی ضمن تأکید بر حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات سال آینده، گفت: با همدلی و همسویی باید به ایجاد فضای پر شور در انتخابات و انتخاب افراد اصلح کمک کنیم.

نخستین دوره آموزشی هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای خراسان رضوی با حضور دکتر علی‌ اصغر عنابستانی رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستای خراسان رضوی، کمال سرویها مسئول دفتر هیأت نظارت شورای نگهبان در استان، نبی پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی و روسای هیأت نظارت بر انتخابات شهرستانهای استان برگزار شد.

رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستای خراسان رضوی در این نشست اظهار کرد: هدف از برگزاری این دوره آموزشی ارتقاء سطح آگاهی به منظور برپایی انتخاباتی سالم و با حضور حداکثری مردم است.

علی اصغر عنابستانی افزود: با همدلی و همسویی به ایجاد فضای انتخاباتی پرشور کمک می‌کنیم تا مردم با آگاهی کامل افراد اصلح را انتخاب نمایند.

وی ادامه داد: چهار اصل مهم و ضروری شامل خدامحوری، قانون گرایی، اخلاق مداری و بی طرفی کامل برای عملکرد هیأت‌های نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان خراسان رضوی تعریف شده است.

نماینده دیارسربداران در مجلس شورای اسلامی در پایان ضمن دعوت از ملت ایران اسلامی به منظور حضور پرشور در انتخابات سال آینده، یادآور شد: هیأت های نظارت بر انتخابات باید تضمین کننده سلامت انتخابات در حوزه انتخاب افراد و فرآیند برگزاری انتخابات باشند.

 

 

 

 

 

 

کانال رسمی دکتر علی اصغر عنابستانی در تلگرام

کانال رسمی دکتر علی اصغر عنابستانی در ایتا

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*