تیم کارشناسی شرکت شهرکهای صنعتی کشور به حوزه انتخابیه سبزوار سفر می‌کند

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با درخواست دکتر علی‌ اصغر عنابستانی نماینده دیارسربداران در مجلس شورای اسلامی به منظور حضور تیم کارشناسی این شرکت به حوزه انتخابیه سبزوار موافقت کرد.

دکتر علی اصغر عنابستانی نماینده دیارسربداران در مجلس شورای اسلامی به همراه محبی دیگر نماینده سبزوار به منظور بررسی مشکلات حوزه صنعت شهرستانهای حوزه انتخابیه با علی رسولیان معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

دکتر عنابستانی در این دیدار حضور تیم کارشناسی و متخصص از سوی شرکت شهرک‌های صنعتی ایران برای بررسی و چاره‌اندیشی مشکلات حوزه شهرک‌های صنعتی در شهرستانهای حوزه انتخابیه سبزوار را ضروری خواند و گفت: برخی از چالش های شهرک‌های صنعتی در حوزه انتخابیه سبزوار از سالهای گذشته همچنان برطرف نشده است.

وی تاکید کرد: احداث درمانگاه ویژه در شهرک صنعتی سبزوار برای صنعتگران و تولیدکنندگان موضوعی ضروری به شمار می رود.

بهروز محبی نماینده دیگر مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار با اشاره به سایر مشکلات صنعتگران در شهرکهای صنعتی حوزه انتخابیه سبزوار، گفت: مشکل تامین برق در این شهرک‌ها حضور سرمایه گذاران به منظور اشتغال‌زایی در حوزه انتخابیه را با مشکل مواجه کرده است.

وی ضمن اشاره به دیدار اخیر با شجاعی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، بیان کرد: در این نشست مقرر شد که کمبود برق در شهرکهای صنعتی حوزه انتخابیه سبزوار با استقرار پست های سیار به صورت موقت برطرف شود.

در پایان این نشست، رسولیان معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران قول مساعد رسیدگی به چالش های سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی حوزه انتخابیه سبزوار را داد.

وی همچنین درباره درخواست دکتر علی اصغر عنابستانی نماینده دیارسربداران در مجلس شورای اسلامی در خصوص رسیدگی به مشکلات شهرک‌های صنعتی حوزه انتخابیه، گفت: به زودی یک تیم کارشناسی شرکت شهرکهای صنعتی کشور با مدیریت یکی از معاونین این شرکت به منظور رسیدگی به مشکلات شهرک‌های صنعتی به دیارسربداران سفر می کند.

 

 

 

 

 

کانال رسمی دکتر علی اصغر عنابستانی در تلگرام

کانال رسمی دکتر علی اصغر عنابستانی در ایتا

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*