خبر خوش برای غرب خراسان

نهضت سرمایه گذاری ، تولید و اشتغال در غرب خراسان
 با تصویب طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی سبزوار در شورای عالی مناطق آزاد آغاز شد
🔸طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی سبزوار روز گذشته در جلسه شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور به منظور جذب سرمایه های داخلی و خارجی و همینطور به وجود آمدن عرصه فعالیت های تولیدی و تجاری برای افزایش صادرات کالا و ارائه بهینه خدمات جهت حضور فعال در بازارهای منطقه ای و بین المللی تصویب شد.
🔸دکتر #علیاصغرعنابستانی  نماینده شهرستانهای غرب خراسان در این باره گفت: پس از پیگیری های مستمر  و مجدانه در دو سال گذشته به لطف خداوند متعال در روز گذشته طی نشست شورای عالی مناطق آزاد کشور طرج جامع منطقه ویژه اقتصادی شهرستان سبزوار به تصویب رسید که یک گام بزرگ و ارزشمند برای توسعه غرب خراسان و حوزه انتخابیه به شمار می رود.
🔸وی افزود: بیش از یک سال و دو ماه است که متاسفانه صرفا تنها منتظر یک مصوبه در شورای عالی مناطق آزاد کشور بود اما پس از رایزنی چندین باره با رئیس جمهور محترم و دبیر شورای عال مناطق آزاد کشور این اتفاق مبارک به ثمر رسید. از این به بعد عملیات اجرایی منطقه ویژه اقتصادی سبزوار باید با استحکام و قدرت آغاز شود.
🔸نماینده شهرستانهای غرب خراسان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استاندار خراسان رضوی، معاون استاندار و مسئولان محلی شهرستان سبزوار باید از این فرصت برای توسعه غرب خراسان رضوی استفاده نمایند و راه را برای سرمایه گذاران هموار نمایند، تأکید کرد: همه باید تلاش کنیم این اتفاق سبب جذب سرمایه در غرب خراسان شده و امید بخش اشتغال و تولید در این منطقه باشد .
🔸 این منطقه بیش از 11 سال است که به تصویب دولت و مجلس شورای اسلامی رسیده و هیچ احدی نباید در مسیر اجرایی آن سنگ اندازی نماید و پروژه بخش زیادی از مشکلات بیکاری منطقه را برطرف می کند.
🔸ایشان در پایان از تمامی کسانی که در تصویب این مصوبه نقش داشتند به ویژه آقای رئیس جمهور که چندین بار با ایشان مطرح شده است و قول مساعد داده بودند و همچنین جناب آقای مخبر معاون اول رئیس جمهور تشکر و قدر دانی به عمل آورند و از همه سرمایه گذاران بومی و منطقه ای غرب خراسان در خواست نمودند که برای سرمایه گذاری در این منطقه اهتمام ویژه مصروف دارند.

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*