در نشست نمایندگان سبزوار با معاون ارزی بانک مرکزی تاکید شد:

ضرورت حل مشکلات اعتباری نیروگاه سبزوار/ قول پناهی برای تامین ارز مورد نیاز

نمایندگان سبزوار در مجلس در نشست با معاون ارزی بانک مرکزی بر ضرورت حل مشکلات اعتباری نیروگاه این شهرستان تاکید کردند و پناهی هم قول تامین ارز مورد نیاز را داد.

دکتر علی اصغر عنابستانی و دکتر بهروز محبی نمایندگان غرب استان خراسان رضوی در راستای حل مشکلات ارزی و ریالی نیروگاه ۵۴۶ مگاواتی سبزوار با پناهی معاون ارزی بانک مرکزی دیدار و گفت و گو کردند.

در این نشست که مدیر عامل مپنا و اعضای هیات مدیره شرکت افق توسعه انرژی خلیج فارس (پیمانکار نیروگاه سیکل ترکیبی ۵۴۶ مگاواتی سبزوار ) نیز حضور داشتند در رابطه با تامین مالی پروژه مذکور بحث و گفت و گو شد.

نمایندگان سبزوار با توجه به اهمیت استراتژیک این پروژه برای منطقه غرب خراسان رضوی بر حل مشکلات اعتباری نیروگاه تاکید کردند.

معاون ارزی بانک مرکزی هم در این نشست با اشاره به مشکلات به وجود آمده ناشی از تحریم‌های ظالمانه تاکید کرد که با توجه به اهمیت احداث نیروگاه‌های جدید، بانک مرکزی تمامی تلاش خود را برای تامین ارز مورد نیاز انجام خواهد داد .

وی همچنین با تاکید بر ضرورت تسریع مپنا در تعیین تکلیف پروژه‌های در دست احداث گفت: تلاش می کنیم از محل بازگشت ارزهای صادراتی تامین مالی پروژه ها را انجام دهیم .

 

کانال رسمی دکتر علی اصغر عنابستانی در تلگرام

کانال رسمی دکتر علی اصغر عنابستانی در ایتا

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*