ماحصل سفرهای استانداری را در طرح های آبخیزداری و قنوات اجرا کنید نه در دست نوشته های بی تاثیر

🔸دکتر #عنابستانی در جلسه شورای اداری شهرستان داورزن با اظهار این نکته که میزان تخصیص اعتبارات برای هر شهرستان باید ۲۷ میلیارد باشد که این مقدار برای شهرستان داورزن ۱۸ میلیارد تومان در نظر گرفته شده نسبت به تاخیر و مهلت زمان دهی به پیمانکاران پروژه های نیمه تمام داورزن انتقاد کرد.
دکتر #عنابستانی با اشاره به این موضوع که برای انجام و اتمام برخی پروژه ها در داورزن که تا پایان سال ۱۴۰۰ مقرر بوده که به ساز و کار نهایی برسند اما با تمدید مهلت این امر هنوز هم صورت نگرفته است گفت:
🔸اعتبارات مصوب در اختیار استانداری است اما میزان سهم داورزن را دریغ کرده و به طور کامل اختصاص نمیدهید! این شهرستان آب مصرفی و مورد نیاز جمعیت سبزوار را تامین می‌کند اما برای اجرای طرح انتقال آب و آبخیزداری با مشکل اعتبار مواجه است، وظیفه دستگاه ها و ماحصل سفر شما چیست؟
🔸وی بار دیگر با اعلام اعتراض و مطالبه جدی خود نسبت به بی توجهی به شهرستان‌ داورزن خطاب به استاندار تاکید کرد که تا محقق شدن کامل حقوق مردم داورزن دست از پیگیری و رساندن صدا و خواسته این منطقه نخواهد کشید و به عنوان نماینده مردم حق خاصه شهرستان داورزن در یکسان سازی عادلانه سهم تخصیص اعتبار را خواستار خواهد بود.

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*