ما در انتخابات مماشات نخواهیم کرد/در موقعیت تشخیص صلاحیت سلامت کاندیدا هستیم نه جهت گیری سیاسی آنها

ما در انتخابات مماشات نخواهیم کرد/در موقعیت تشخیص صلاحیت سلامت کاندیدا هستیم نه جهت گیری سیاسی آنها

صبح امروز دکتر علی اصغر عنابستانی در جمع اعضای هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای حوزه انتخابیه غرب خراسان گفت: یکی از نقاط ضعف کشور، فساد حاکم برساختار اداری است. همچنین عدم شفافیت، عدم نظارت و عدم برخورد با مفسدین، اعتماد مردم به نظام را از درون خالی کرده است.

رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستای استان خراسان رضوی با تاکید بر نقش مهم هیأت نظارت افزودند: مبنای ما در این دوره از انتخابات این است که با احدی مماشات نکنیم و وظیفه داریم در موقعیتی که هستیم جمهوری اسلامی را به نوبه خود حفظ کنیم.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کردند: ما وظیفه داریم انسان های سالم را در معرض انتخاب مردم قرار دهیم.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود گفتند: ضعف دیگری که مردم را به سمت بی اعتمادی سوق می دهد، ضعف در فرآیند برگزاری انتخابات است که این فرآیند در شهرستان ها و روستاهای کوچک تر بیشتر دیده می شود.

دکتر عنابستانی با تأکید بر نظارت در حین انتخابات ادامه دادند: در مسیر برگزاری انتخابات نیز هر کاندیدایی از قوانین تخلف می کند باید مستند شده و با کسی مماشات نشود.

 

 

 

 

 

 

 

کانال رسمی دکتر علی اصغر عنابستانی در تلگرام

کانال رسمی دکتر علی اصغر عنابستانی در ایتا

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*